СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОМ
+389 (02) 2520999 Најави се  |  Регистрирај се
   Листа на Производи

НОВОСТИ
Small photo
Уреди кои што трошат струја и кога се ислкучени
Некои уреди во домот продолжуваат да трошат струја и откога сте го исклучиле, еве неколку
Small photo
Maze Alpha: Ова е телефон со екран без граници!
Екраните кои што се простираат од раб до раб денес се апсолутен хит. Samsung беше првата компанија која што тоа го примени кај паметните телефони, а сега примерот на јужнокорејската компанија го следат и многу други.
Small photo
Microsoft предубредува на нови деструктивни сајер напади
Мајкрософт објави нов безбедносен „апгрејд“ за својот оперативен систем Windows со кој што има намера да спречи нови напади како неодамнешниот на WannaCry ренсомверот

[сите новости]

АНКЕТА
Од која земја потекнува брендот ISKRA?
Хрватска
Србија
Словенија
БугаријаFollow us:

New Ribbon
ISKRA VentilatoriGorenje Plotna i furISKRA FENOVIИскра рачен алатIskra duvalka i pilaVelosipedi-vozrasni
Example Frame
НОВОСТИ
 
Large photo

Уреди кои што трошат струја и кога се ислкучени
27-06-2017

Некои уреди во домот продолжуваат да трошат струја и откога сте го исклучиле, еве неколку


Large photo

Maze Alpha: Ова е телефон со екран без граници!
24-06-2017

Екраните кои што се простираат од раб до раб денес се апсолутен хит. Samsung беше првата компанија која што тоа го примени кај паметните телефони, а сега примерот на јужнокорејската компанија го следат и многу други.


Large photo

Microsoft предубредува на нови деструктивни сајер напади
20-06-2017

Мајкрософт објави нов безбедносен „апгрејд“ за својот оперативен систем Windows со кој што има намера да спречи нови напади како неодамнешниот на WannaCry ренсомверот


ПРОИЗВОДИ НА АКЦИЈА
 
Наскоро

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ
Услови за кредити од сите банки, со сите кредитни картички, одложено плаќање до 72 рати 


ОВЛАСТЕН УВОЗНИК И ДИСТРИБУТЕР ЗА СЛЕДНИВЕ БРЕНДОВИ
 
 
Контакт
 

КРУСЕЛ ДООЕЛ - Скопје

Првомајска ББ, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2520999

email: info@krusel.mk

Најнови производи
Е-mail Новости
 
Бидете во тек со нашите
новости и понуди

© Copyright 2011, KRUSEL All Rights Researved.